Hakkımızda

  21/08/1998 tarihinde İstanbul Avrupa yakasında yol haritası emek, azim ve güven olan Şirketimiz Yaşar Gazanfer CİNGÖZ tarafından Molimpeks Boya ve Yapı Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. Kısaca “MOLİMPEKS” ismi ile kuruldu. İlk yıllarında dönemin bilindik boya markalarının özellikle mobilya gurubu ürünlerinin pazarlamasını yaptı.

 

  Stabil bir çizgide ilerleyen Molimpeks 2000’li yılların başından itibaren yeniden yapılanmaya girdi ve yeni bir dönem başladı.​ Sürekli değişen ticari dünyaya ve rasyonel ekonomik koşullara ayak uyduran Molimpeks yurtiçi ve yurtdışı yeni müşteri kitlesi'nin yanında güvenilir tedarikçileri ile iş hacmini arttırdı. Gene aynı dönemde ana iş konusu olan boya ve yapı kimyasallarının toptan ticaretinden hız kesmeden bağımsız ticari ve finans piyasaları projelerinde yer aldı.​


  2010 yılından itibaren hedeflerini genişleten Molimpeks uluslararası anlaşmalar yaparak global bir kurum olmuştur. Bahçelievler Kuyumcukent 1. Plazada bulunan şirket mülkiyetindeki merkez ofisimizde yüzlerce iş ortağı ile birlikte başta Türkiye pazarı olmak üzere geniş bir coğrafyada başta yapı ve mobilya kimyasalları kalemi olmak üzere ürün yelpazemizi ilgili sektörlere kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz.

                                                                                            Saygılarımızla MOLİMPEKS

Boya ve yardımcı maddeler konusundaki ihtiyaçlarınız için kişi ve kuruluşlara özel ve en uygun çözümleri üretmekteyiz.

40 yılı aşkın birikim ile Boya ve Yapı Kimyasalları Sektöründe KALİTE ve GÜVEN...

1/3

-ADLER-WERK LACKFABRIK AUSTRIA-

-CAP ARREGHINI ITALIA-

 

TÜRKİYE Acentesi