top of page

Hakkımızda

  21/08/1998 tarihinde İstanbul Avrupa yakasında yol haritası Kurumsallık,İtibar ve İşleyiş olan Şirketimiz Yaşar Gazanfer CİNGÖZ Öncülüğünde Molimpeks Boya ve Yapı Kimyasalları Dış Tic. Ltd. Şti. Kısaca “MOLİMPEKS” ismi ile kuruldu. İlk yıllarında dönemin bilindik boya markalarının özellikle mobilya gurubu ürünlerinin pazarlamasını yaptı.

 

  Milenyumun ilk yıllarından itibaren yeniden yapılanmaya girildi ve yeni bir dönem başladı.​ Sürekli değişen ticari dünyaya ve rasyonel ekonomik koşullara ayak uyduran Molimpeks yurtiçi ve yurtdışı yeni müşteri kitlesi'nin yanında güvenilir tedarikçileri ile iş hacmini arttırdı. Gene aynı dönemde ana iş konusu olan boya ve yapı kimyasallarının toptan ticaretinden hız kesmeden bağımsız ticari ve finans piyasaları projelerinde yer aldı.​


  İstikrar dahilinde hedeflerini genişleten Molimpeks uluslararası anlaşmalarda yer alarak global misyon üstlenmiştir. 2011 yılından beri Kıymetli Maden/Taş ve Ticaret Merkezi olan İstanbul Bahçelievler Kuyumcukent Kompleksi'nin 1. Plazasında bulunan Kurumsal mülkiyetteki Merkez Ofisimiz'de yüzlerce iş ortağı ile birlikte Türkiye pazarı dahil geniş bir coğrafya'da başta Yapı,Mobilya ve Petrol kimyasalları olmak üzere ürün yelpazemizi ilgili sektörlere kazandırmaktan mutluluk duyuyoruz.

                                                                                            Saygılarımızla MOLİMPEKS

Boya ve yardımcı maddeler konusundaki ihtiyaçlarınız için kişi ve kuruluşlara özel ve en uygun çözümleri üretmekteyiz.

40 yılı aşkın birikim ile Boya ve Yapı Kimyasalları Sektöründe KALİTE ve GÜVEN...

-ADLER-WERK LACKFABRIK AUSTRIA-

-CAP ARREGHINI ITALIA-

 

TÜRKİYE Acentesi

bottom of page